Motocykl BMW

Od 1932 r. BMW produkuje motocykle należące do klasy wyższej i uważane za jedne z motocykli najwyższej jakości.

Są znani z doskonałości i zapewniania jednych z najprzyjemniejszych przejażdżek motocyklowych w okolicy.

BMW po raz pierwszy wprowadziło motocykl R32 BMW w 1932 roku i rozwija ten szczególny styl motocykla w coś, co ma fankluby na całym świecie.

Ten pierwszy motocykl BMW miał osobliwy silnik, znany jako silnik „bokser bliźniak”. Został zaprojektowany do chłodzenia powietrzem, a jego dwa cylindry wystały z przeciwnych stron motocykla.

Później podczas projektowania motocykli BMW opracowali także bardziej tradycyjne czterocylindrowe modele motocykli.

BMW nie tylko produkowało motocykle szosowe, ale także rozgałęziło się na motocykle terenowe i tam też zyskało sobie markę.

Oprócz skojarzenia z jakością poprzez logo i nazwę BMW, motocykle BMW przyciągają również wiernych fanów, ponieważ motocykle zapewniają komfortową jazdę bez poświęcania sportowego charakteru i osiągów.

Poza niektórymi modelami terenowymi motocykl BMW jest na ogół dużym motocyklem. Jednak kierowcy tych motocykli powiedzą, że radzą sobie jak marzenie.

Dziś są to cztery różne serie motocykli BMW. Są to serie F, G, R i K.

Seria F ma czterosuwowy, czterozaworowy silnik i napęd łańcuchowy na tylne koło. Seria G to motocykl terenowy opracowany przez BMW we współpracy z Aprilią. Motocykle z serii R nadal mają swoje znaki towarowe, które wystają z głowic cylindrów, ale zostały ulepszone w stosunku do wcześniejszych modeli. Seria K została również opracowana jako cud techniki. Zarówno seria motocykli R, jak i K jest wyposażona w mocne silniki, które mogą prowadzić mały samochód.

Jeśli wygoda, styl, technologia i styl spodobają Ci się w motocyklach, motocykl BMW na pewno będzie na twojej liście zakupów. Z jednej strony mają wysoką cenę, ale z drugiej strony wiesz, że kupujesz jakość, komfort i styl BMW.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne