Motocykle BMW

Motocykl R850 , R1200C Avantgarde - model 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 - opis i dane techniczne

WERSJA AVANTGARDE - jest pakietem, w który można wyposażyć clasyczną wersję R1200C classic. Osiągi, dane techniczne i trakcja są identyczne jak w wersji classic, dlatego dokładnego opisu tego modelu proszę szukać pod modelem opisem R1200C classic. Jedyna różnica pomiędzy tymi modelami została opisana poniżej:
  • Wykupując ten pakiet możemy zmienić wizualnie nasz motocykl tworząc jakby nową wersję motocykla. Wersja ta stoi w wyraźnym kontraście z tradycyjnym pojęciem cruiser. Elementy chromowane w zwykłej wersji cruisera, są w wersji Avantgarde zabarwione na nowy kolor - grafitan. Jest to mieszanka otrzymana z 2 kolorów: grafitowego i magnezowego. Zamiana chromów na grafitan, ma na celu podniesienie wrażenia wysokiej jakości motocykla i nadaniu mu specyficznego oblicza...
  • Grafitanem pokryto w wersji Avantgarde przednie rury teleskopów (które się są tak faktycznie teleskopami, gdyż rolę amortyzatora przejął Telelever), przednią półkę, pierścień wokół wlewu paliwa, okrywa łożyska tylnego monolever, podnóżki pasażera, obudowa tylnego światła, przednią część ramy, ramię Telelever, tylną (rurową) część ramy, obudowy migaczy i inne detale. Dodatkowo wersja ta ma, obudowę skrzyni biegów i tylny monolever oraz silnik w kolorze czarnym (poza cylindrami).
  • Wersja Avantgarde w modelu MODELJAHR 2000 jest produkowana w 2 kolorach: peachmetalic oraz frostblaumetalic. W modelu MODELJAHR 2001 zrezygnowano z koloru peachmetalic.
  • Wyposażono ją również w nową turystyczną kierownice (niższa, wygięta, bez belki porzecznej).
  • Produkcji zaprzestano pod koniec roku 2004.
  • AKCESORIA BMW I CZĘŚCI DO BMW R1200C AVANTGARDE OFERUJE SKLEP BOXER-PARTS

naciśnij aby powiększyć
frostblau met. + czarne siedzenie

naciśnij aby powiększyć
dust met. + czarne siedzenie


peachmetalic met. + czarne siedzenie

Aktualizacja z dnia 05.04.2006